Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Ve YouTube dil seçeneklerine Türkçe`yi de eklendi
  • Sayfalar #
  • 1
Offline yulav34
[ tavsiyen ile yalnız kalmamak için sür`atle boşky. ]
yulav34

# 1.10.2012 15:05:29
YouTube, dil ve konum seçeneklerine Türkçe`yi de ekledi. Böylece önerilen Türkçe kanal ve içerikler doğrudan Türk kullanıcılarını hedef almış olacak.YouTube`da gezinti yaparken tamamen Türkçe bir arayüzle karşılaşacağınız gibi aynı zamanda bulunduğunuz konumu Türkçe olarak belirlediğinizde önerilecek seçenekler de yine aynı şekilde (Türkçe) olarak karşınıza geliyor.

Yani önerilen Türkçe içerikler doğrudan hedefine yani Türk kullanıcılara ulaşmış oluyor. Türk YouTube kullanıcılarına otomatik olarak dil desteği geldi ancak yine de YouTube`un en alt kısmında yer alan Dil ve Konum tercihleri üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Türk kullanıcıları için şu an YouTube.com.tr üzerinden de bir erişim söz konusu. Öte yandan web sayfasına ilk kez giriş yaptığınızda önerilen dil seçeneği karşınıza geliyor.hakiki tosun paşa benim.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS