Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Gelecekte Sizi Neler Bekliyor?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline konukoyuncu
[ http://www.tuna hanuzun.com.tr/ ]
konukoyuncu

# 28.2.2019 01:05:01
Özellikle hayattan sıkılıp bunalanlar ileri ki yaşamlarının nasıl ilerleyeceğini oldukça merak eder. Daha güzel günlerin bekleyip beklemediği konusunda soru işaretleri bulunur. Ayrıca bir işe ya da aşka başlayıp başlamama konusunda kararsız kalanlar yardım isteyebilir. Bu durumlarda sorumgeldi.com aracılığı ile astroloji - astroloji haritası- astroloji uzmanları sayesinde birtakım cevaplar alabilmek mümkündür. Kişi kendini daha pozitif ve daha canlı hissedebilir. Siteye başvurup sorular sorarak hizmet alınabilir.
Hangi Kategoride Hizmetler Veriliyor?
İnsan hayatının her alanında astroloji - astroloji haritası- astroloji uzmanları desteği ile hayata dair sorulara cevap alınabilir. Özellikle sinastri astrolojisi, çocuk ve genç astrolojisi, horary astrolojisi, sağlık astrolojisi, ikamet astrolojisi, kariyer ve finans astrolojisi, aşk ve ilişkiler astrolojisi hakkında ayrıntılı bilgi isteyenler site içerisindeki astrologlar ile kolaylıkla iletişime geçebilir. Alanında uzman ve profesyonel astrologlar bu hizmeti sunuyor. Site yaklaşık 7 yıldır bu kategorilerde hizmet veriyor. Ayrıca özel günlerde sorulacak sorular için indirim uygulaması da bulunuyor.
İletişim
Siteye girdikten sonra üye olmak gerekir. Üye olmadan astroloji - astroloji haritası- astroloji uzmanları hizmetleri temin edilemez. Üye olduktan sonra ise soru sorulacak alana göre 1 soru fiyatı değişiklik gösterir ancak genelde fiyatlar 50 TL`den başlar.
Soru sorulduktan sonra kişiye en kısa zamanda mail yolu ile cevap gönderilir. Bunun dışında site hakkında bilgi almak için siteye girmek yeterli olur.
Kaynak: https://sorumgeldi.com/
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS