Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[İzledim] The Craigslist Killer
  • Sayfalar #
  • 1
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 10.4.2012 21:54:04


Yapım: 2011 / ABD

Türü: Dram, Gerilim

Konusu:
Genç bir doktor olan Philip`i parlak bir gelecek beklemektedir. Lakin online dünyadaki gizli yaşamı başına büyük belalar açacaktır. Gelecek vaat eden bir doktor olan Philip, arkadaşları, profesörleri ve nişanlısının gözünde mükemmel bir insandır. Ancak polis, bazı kadın cinayetlerinin Craiglist sitesine verilen reklamlarla ilişkili olduğunu anladığında Philip bir numaralı zanlı haline gelir.


Bazı şeylerin sebebi söylenmiyor ve yorum izleyiciye bırakılıyor. Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum, ben çok merak ettim mesela. Onun haricinde içinde birçok konuyu barındıran bir film. Aşktan tutun da cinayete, psikolojiye kadar bir sürü şey var. Özellikle de internet hayatı üzerine. Güzeldi.

Puanım: 7/10
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS