Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[İzledim] Finding Neverland (Düşler ülkesi)
  • Sayfalar #
  • 1
Offline nuisance
[ beetlejuice beetlejuice beetlejuice (hani niye gelmedi) ]
nuisance

# 5.11.2007 21:12:05
Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 18 Şubat 2005
Yönetmen : Marc Forster
Senaryo : Allan Knee , David Magee
Görüntü Yönetmeni : Roberto Schaefer
Müzik : Jan A.P. Kaczmarek
Yapım : 2004, İngiltere / ABD


Oyuncular

Johnny Depp (Sör J. M. Barrie) , Kate Winslet (Sylvia Llewelyn Davies) , Julie Christie (Emma du Maurier) , Radha Mitchell (Mary Ansell Barrie) , Dustin Hoffman (Charles Frohman) , Freddie Highmore (Peter Llewelyn Davies) , Joe Prospero (Jack Llewelyn Davies) , Nick Roud (George Llewelyn Davies) , Luke Spill (Michael Llewelyn Davies) , Ian Hart (Sör Arthur Conan Doyle) , Kelly MacDonald (Peter Pan)

Peter Pan’in yaratıcısı James Barrie’nin gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Düşler Ülkesi’nde, ünlü yazarın Olmayan Ülke’nin kapılarını nasıl açtığını izliyoruz.

1904 yılının Londra`sında geçen hikayede, ilk olarak, döneminin ötesinde bir nükteye sahip olan Barrie’yi tanıyoruz. Son oyununun galasında, tepkileri izleyen yazar, hayatının en büyük eserini yarattıracak ilhamın peşinde dolaşması gerektiğini hisseder. Ancak bu ilham hiç beklemediği bir anda, sıradan bir günde, kendisini bulacaktır.

Marc Forster yönetimindeki Düşler Ülkesi, Peter Pan`ın kaleme dökülmesi sürecinin anlatılması kadar Johnny Depp, Kate Winslet gibi başarılı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.


alabildiğin kadar al ve geriye bi şey verme
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 5.11.2007 21:50:23
İzledim başlıklarında daha çok izleyenlerin yorumlarına yer veriyoruz arkadaşlar, ki izlemeyenler fikir sahibi olsun diye. Başlık açarken bir dahakine dikkat edelim, teşekkürler...
SanalCafe.com Hücum Bot
Offline Camilo
[ Together We Stand, Divided We Fall ]
Camilo

# 6.11.2007 18:56:24
Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisiydi..

Özellikle ana fikri günümüz için çok güzel bir ders olur.. O da hayalgücünün dünyamızı ne kadar güzel va yaşanabilir kılacağı..
Senkei Senbonzakura Kageyoshi
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS