Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Video forumu kuralları
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 26.1.2010 18:12:06
Aşağıda yazılmış kurallar gereği Sanalcafe `ye bu tarz videolar eklemek yasaktır.


1- Hangi nedenle olursa olsun, T.C. Anayasası’na veya Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre suç sayılan eylemleri övmeye yönelik videolar; İnsanları, bir olaya yahut kişiye karşı suç niteliği taşıyan videolar.

2- Türkiye Cumhuriyeti ve Mustafa Kemal Atatürk aleyhinde olan videolar silinecek,bu tarz video ekleyen üyelere yaptırım uygulanacaktır.

3- Irkçılık,nefret ve nefret şöylemi, propaganda içerikli videolar

4- Pornografik içerikli videolar eklenmesi kesinlikle yasaktır. Eğer açık içeriği varsa (veya insanların psikolojisini bozabilecek konuların) başlığına “+18” gibi dikkat içeren bir ibare eklemelisiniz. Açılmayan videoların sahibi yöneticiler tarafından uyarılır, 1 gün içerisinde düzeltilmesi belirtilir. Düzeltilmeyen içerikler yöneticiler tarafından haber verilmeden silinir. Dosyalarını başka siteler ile paylaşmayan serverlardan (mynet, geocities) alınan içeriklerin silinmesi için haber verilmesine gerek yoktur.

5- Telif yasaları ile korunan Türkçe klipler.

SanalCafe.com Hücum Bot
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS