Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
FENERBAHCEM Müjdeyle bekliyoruz
  • Sayfalar #
  • 1
Offline poca_efsane
[ ]
poca_efsane

# 22.11.2012 19:00:45
Müjdeyle bekliyoruz

F.Bahçe bugün Marsilya`dan bir puan bile alsa gruptan çıkmayı garantiliyor
UEFA Avrupa Ligi`nde mücadele eden F.Bahçe, Marsilya deplasmanında puan mücadelesine çıkıyor. Sarı-lacivertli ekip İstanbul`da elinden kaçırdığı (2-2) Fransız ekibinden bir puan bile alsa gruptan çıkmayı garantileyecek. 10 puanla lider olan F.Bahçe son iki maçını kazanırsa kendisine ait (15 puan) "Avrupa kupalarında en fazla puan toplayan Türk takımı" (16 puan) rekorunu geliştirecek.

SKOR TAHMINI :1-2KAYNAK:FANATIK
" Nefretin ayak sesleri perde perde çöktü akşamlarıma.., Yakalayıp geçti yüzümü keskin bir rüzgar!.., Bıraktığın başka ne var?.. Kin dolu dakikaları saydım boncuk boncuk.., İsyan mendiliyle silerek herbirini!.., Gözyaşımla durulayarak!. Kenetlenmiş dişlerimi güçlükle ayırıp LANET OKUYARAK!..... "
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS