Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Fenerbahçe Şampiyonlar Liginde
  • Sayfalar #
  • 1
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 22.6.2012 16:58:41
UEFA Fenerbahçe kararını verdi!


Futbolda şike davası kapsamında dosyası UEFA`da incelemede bulunan Fenerbahçe için karar çıktı.UEFA, Fenerbahçe`nin Şampiyonlar Ligi`ne katılabileceğini açıkladı. UEFA, Fenerbahçe`nin Şampiyonlar Ligi`ne katılabileceğine dair yazıyı TFF`ye gönderdi.

Fenerbahçe`nin 2012-13 sezonunda Şampiyonlar Ligi`nde mücadele edebileceği kararrı Varşova`daki UEFA toplantı sonrasında açıklandı. Gerekçeli karar TFF ve Fenerbahçe kulübüne gönderildi.

UEFA kesin kararını 10 gün içinde verecek. UEFA 30 Haziran`daki mahkemenin vereceği şike kararından sonra UEFA Disiplin Kurulu kesin kararını açıklayacak. UEFA`nın vermiş olduğu bu karar geçen yıl ortaya atılan şike iddialarındaki ilk şüphenin olmadığı anlamına geliyor...

İŞTE FENERBAHÇE`NİN KARAR SONRASI İLK AÇIKLAMASI

UEFA Kontrol ve Disiplin Komitesi, Kulübümüzün, 2012-13 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yer almasına karar verdi.
Karar, UEFA’nın Kulübümüze ve Türkiye Futbol Federasyonu’na, 22 Haziran 2012 Cuma günü gönderdiği aşağıdaki açıklama ile bildirildi.
1- UEFA Kontrol ve Disiplin Komitesi ,Disiplin Müfettişi ve Fenerbahçe SK’nın kendisine ilave dosyalar sunabilmesinin uygunluğuna;
2- Katılıma uygunluk konusunda son kararın UEFA disiplin kurulunda olduğu kaydıyla, şu an itibari ile Fenerbahçe SK’nın UEFA Karşılaşmalarına katılabilmesine karar verilmiştir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Kaynak : Haber7
Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 22.6.2012 18:35:48
olacagı buydu zaten adalate yerini buldu
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS