Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Resim/Fotoğraf Forumu Kuralları]
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 15.10.2008 20:24:41
Öncelikle;
*Konu başlıkları içeriği açıklar nitelikte olmak zorundadır.
Eğer birden fazla resim/karikatür ekleyeceksek; konu içerisinde her birinin başına yine aynı şekilde içeriği belli edecek küçük başıklar koyup, asıl başlığa da içlerinden birini seçip yazıyoruz. Böylelikle her konu başlığı "komik resimler, karikatürler, vs..." olmaktan çıkıyor.

**Burdaki amaç arama yapmayı kolaylaştırmaktır.

Bir de içeriğin türüne göre başlığa etiket eklememiz gerekiyor. Karikatürse [Karikatür], fotoğrafsa [Fotoğraf].

(Örnek olarak;
http://www.sanalcafe.com/forum/konu_oku.asp?KonuID=18040)

(**Bu kurallara uymamanız halinde, başlık yönetici tarafından kurala uygun şekilde değiştirilir. Bu yüzden yöneticinin düzenlediği başlıklara dokunmamanızı rica ediyoruz. Aksi takdirde başlık yönetim kararına uyulmadığı gerekçesiyle kilitlenir.)


*Forumla ilgili herhangi bir konuda sorun olduğunda, bu ilgili forum yöneticisiyle özelden halledilmelidir.


*Başlıklar düzgün Türkçeyle yazılmalı, büyüklü küçüklü yazılmamalıdır. (Yine bu tür başlıklar yönetici tarafından düzeltilecektir.)


*Resimden alıntı yapmamaya, normal alıntılarımızı da abartmamaya çalışalım.


*Konu içerisinde, konunun akışını bozacak gereksiz mesajlar ve eklenen alakasız resimler silinmekte olduğundan bu tür mesajlar atmıyor, resimler eklemiyoruz.
Eklemek istediğiniz bir resim varsa bunu ayrı bir başlık halinde açmanız; sohbet için de Off Topic`i veya özel mesaj sistemini kullanmanız en uygunudur.


Son olarak;

*Konu açmadan önce "forumda arama"yı, daha önce verilen konular ve ters durumlar için de "şikayet sistemi"ni kullanmanızı,

ve,

Forumda bot mesajlarıyla karıştığı ve konuda düzensiz bir görünüme sebep olduğu için mesajlarınızın tamamında bold (kalın) yazı tipi kullanmamaya dikkat etmenizi rica ediyoruz.


Lütfen Resim/Fotoğraf Forumu`nda bu kuralları uygulamaya özen gösterelim...


İyi eğlenceler.
SanalCafe.com Hücum Bot
  • Sayfalar #
  • 1
Konu kilitli...
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS