Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Albüm] Toygar Işıklı_Hayat Gibi
  • Sayfalar #
  • 1
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 26.3.2013 18:47:52


Toygar Işıklı, uzun süren sessizliğini "Hayat Gibi" albümü ile bozdu. Toplam 12 şarkının bulunduğu albüm 23 Ocak`ta raflardaki yerini aldı. Çok sayıda Çağın Bodur şarkısının yer aldığı albümde; Toygar Işıklı, Emre Aksu, Calogero gibi isimlerin de söz ve müzikleri yer alıyor. Albümün çıkış şarkısı "Ben Kötü Biri Değilim" , Toygar Işıklı ve Çağın Bodur ortak imzasını taşıyor. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise Hakan Yeşilkaya`nın ismi yer alıyor.

Albümdeki Şarkılar
~ Kırılgan
~ Hayat Gibi
~ Kafiye
~ Söz Olur
~ Ben Kötü Biri Değilim
~ Korkuyorum
~ Ateşin Yası
~ Yazgım
~ Bir Lokma Aşk
~ Nergis
~ Gelme
~ Yine AşkBen Kötü Biri Değilim`i dinlemekten şimdilik diğerlerine pek zaman ayıramadım ama Hayat Gibi, Nergis ve Söz Olur da albümün en iyileri arasında.

Kalite müzik yapan, aynı zamanda sesi de mest eden sayılı sanatçılardan birisi. Büyük bir hayranlıkla dinliyorum. Herkesi tatmin edecek güzellikte ve kalitede bir albüm olmuş.


"Sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi, yokluğunda kendi kendime inandım, dayandım
Sanki kötü sonlu hiç hikaye yokmuş gibi, sonumuzun iyi biteceğini varsaydım, yalandı"

İyi dinlemeler
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline I`b3rq
[ ıtwıtwıtwıt nmmm ]
I`b3rq

# 27.3.2013 11:46:31
kesinlikle katılıyorum. ben de 4-5 şarkısını dinleyebildim henüz ancak hayat gibi repeat`e alınıp alınıp dinlenesi bir şarkı olmuş.

ayrıca toygar ışıklı`ya bir parantez açmak gerekiyor. türkiye`nin en iyi MÜZİSYEN`lerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. gerçekten hiç kötü şarkısı yok gibi...

2005 yılında bilgisayarla şarkı yapma yarışmasında aldığı 1.likten beri dinliyorum (Gölcük`te sessizliğin sesi).

Sürekli üstüne koyuyor.

turned...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS