Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[m.e.] illuminati
  • Sayfalar #
  • 1
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 12.2.2012 05:20:47
bir cemaat varmış adı illuminati.sembolüde göz ve üçgen...buna hizmet eden sanatçılar ve devlet büyükleri varmış.v.b. kişiler... insanlar böyle şeylere neden inanırlar? gerçekten böyle birşeye hizmet eden bir cemaat varsa neyi amaçlamaktadır? amaçlarına ulaşıyorlarmı?
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 27.4.2012 02:23:29
illuminati yi kavramaya yaklaşmış olan insanların akıllarını yıkamaktan öteye geçemeyen bir oluşum. illuminati ye bu kadar kafa yormaya gerek yok ülkeye kafayı yorun daha iyi.
illuminati heryerde bazen caminin imamı bazen bir dizideki replik. illuminati diye bir şey yok,
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline offline
[ ]
offline

# 27.4.2012 09:25:56
bi yerde okumuştum sanırım illuminatinin amacı bütün dünyayı ele geçirip tek bir devlet kurmakmış. Bütün insanları tek çatı altında toplayıp tek bi hükümdarlık oluşturmakmış.
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 27.4.2012 23:41:48
dünya vatandaşlığı hesabı....
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline heartache00
[ ]
heartache00

# 28.4.2012 21:05:38
tek göz declal böle bişi var diye biliyorum sanatcılar şarkıcılar yeni albüm vs yükselişe geçmek için kullanıyo bu tür sembölleri tarkanın albüm kapağını incelediyseniz görebilirsiniz ve iphone elma logosu nerden geldiği hakkında bişi de biliyorum yasak elma ilk ısırık bilmem ne google braz arştırmayla bulabilirsin burda pek bişi öğrenebileceğini düşünmüyorum en azından ölmüş bi siteden..
Offline offline
[ ]
offline

# 30.4.2012 08:11:36
nette gördüğüm, rastladığım, araştırdığım kadarıyla insanlar o simgeleri yükselişe geçmek için kullanmıyolar aksine o topluluğu arkalarına alarak ondan destek alıyorlar, yani o topluluğa hizmet ediyorlar ve onların simgelerini yayınlıyorlar, hem bi göz aşinalığı olsun insanlarda diye hem de o topluluğa olan bağlılıklarını göstermek için. Bi çok ünlü sanatçı bu toplulukla bağdaşmış durumda.mikel jackson ın ölümüyle ilgili teoremler de mevcut nette. Konu bayağı kapsamlı ve araştırdıkça içinden çıkılmaz bi hal alıyo vs...
Offline offline
[ ]
offline

# 30.4.2012 08:14:06
ve bi de 25. kare ve sübliminal mesaj denilen biseyler var nette. O da bu illuminati ile bağdaştırılmış bi sey mi bilmiyorum ama sanırım insanlar üzerinde büyük oyunlar oynanıyo (ya gerçekten var böyle şeyler ve insanlık tehlike de ya da böyle saçmalıklarla insanların iç dünyasını karıştırmaya çalışılıyor)
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS