Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[ME] Bekaret?
Offline Ki\/@|\|C
[ sıkıldım ama ]
Ki\/@|\|C

# 3.8.2013 12:54:24
Benim için önemli değildir. Ben bu konuda kendime de dikkat etmeme rağmen eğer karşımdaki kişiye güveniyorsam ve seviyorsam problem teşkil etmez. Şimdi ben Kıbrıs`da yaşıyordum. Tekrar yurda döndüm ama. Orada gece kulüpleri var bilenler bilir. Öyle insanlar var ki haftada 3-4 gün orada yaşamadıkları şey ilişkiye girmedikleri uyruk kalmıyor. Tatilde kız düşürmeye çalışıyor. Üniversiteden ayarladığı kız için tek amacı yatağa atmak. Sonra geliyor diyor ki ben bakire isterim. Ulan hayvan adam bakire kız mı bıraktın. Hem kendin sanki temiz misin? Asıl afedersiniz ortalık malı olan sensin. Bu ataerkillikten gelen bir durum bence ki çok yanlış. Şahsen ben evlenmeyi düşünmediğim biriyle ilişkiye girmem. Ha düşünürüz ama sonra ayrılırız o olabilir. Ayrıca evlilik öncesi de çiftlerin mutlaka birlikte olması gerektiğine inanıyorum. Cinsel uyum diye de bir şey var çünkü. Belki biraz sert belki biraz dozunu ayarlayamayarak yorum yaptım ama affedin beni dostlar. Sağlıkcakla kalın. Bu konuya daha fazla yorum yapmayı planlamıyorum
Offline miqrop
[ heç. ]
miqrop

# 24.9.2014 03:47:38
yıllardır bozmak için çaba harcayıp sonra bir adet bozulmayanından lütfen diye dolaşan erkeklerin olduğu saçma sapan bir ülkedir türkiye.
Ataerkil toplum bekareti namus ile harmanlayarak kadına çizgiler çeker. Yaşanan cinsel ilişkide s.kmek tabiri bile bir bayana ne kadar değer verildiğinin kanıtır. ‘Namus’ feodalizme, gericiliğe, geleneksel yaşama ait bir kavramdır.
mavi huydur bende.
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 24.9.2014 18:45:44
helal
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline BLaCk58
[ ]
BLaCk58

# 17.11.2014 06:39:27
Neyttiz bakire diyarları Ee 4 sayfanın özeti ney?
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS