Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Yalnızlanmak..
  • Sayfalar #
  • 1
ToraManyak
[ 1907 ]
ToraManyak

# 26.1.2020 04:46:39
Yalnızlık kendi benliğinin seçimi midir bilinmez ama bu gece bana bu satırları yazdıran merete lanet etmek gerekirken alnından öpüyorum nedense. Etrafındaki insanların ne kadar makam mevki sevicisi olduğunu gördükçe o yalnızlığı "her yerinden öpüyorum rüştü" gafını lügatımıza kazıyan Ertem Şener coşkusuyla karşılıyorum her defasında. Biraz duygusal biraz da asabiyim sanırım. Kendi kendinle yalnız kalmışlığın pençesinden kurtulmak istesende her defasında kucak dolusu sevgiyle karşılamak yalnızlığı. Sadık bir yar gibi. Bizim gibilerin hep yanı başında duracak!
Bak şarabımda daha bitmedi. Kendisiyle uzun yıllar süren seviyeli bi ilişkimiz var.. Ben ona para harcıyorum o benim başımı döndürüyo Eee ne farkı kaldı kadınlardan ? Çaak.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS