Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Samsun Psikolog Profesyonel Destek
  • Sayfalar #
  • 1
Offline konukoyuncu
[ http://www.tuna hanuzun.com.tr/ ]
konukoyuncu

# 13.9.2019 18:07:13
Modern yaşam, insanlara pek çok avantaj sağlar. Bunun yanı sıra modern yaşamın insanlar üzerinde olumsuz etkileri de söz konusudur. Çeşitli zorluklar sebebiyle, insanların yaşam konforu bozulabilir. Bu noktada, psikolojik danışmanlık oldukça fayda sağlamaktadır. Tunahan Uzun, 2010 yılından itibaren İstanbul Evlilik Terapileri Enstitüsü ve Psikoloji Enstitüsü gibi kurumlarda görev yapmıştır. Bu yıllar içinde elde ettiği deneyimle Samsun psikolog olarak görev yapmakta ve danışanlarına fayda sağlamaktadır. Uzman psikolog tarafından kaleme alınan yazılara ulaşmak ve hakkında detaylı bilgiler edinmek için, www.tunahanuzun.com.tradresine bakılabilir.
Samsun Psikolog Hizmet Alanları
İnsanlar, kendileri veya çok sevdikleri biri için bir psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilirler. Merkez, evlilik terapisinden, ergen terapisine, yetişkin terapisinden, kurumsal danışmanlığa kadar geniş bir aralıkta hizmet sağlamaktadır.
- Evlilik Terapisi
- Ergen Terapisi
- 3-11 Yaş Arasındaki Çocuklarda Dikkat Çalışması
- Cinsel Terapi
- Ebeveyn Danışmanlığı
- Kurumsal Danışmanlık
Merkezde tüm bu alanlar için, güvenilir destek almak mümkündür.
Samsun Psikolog Kişiye Özel Hizmet
Ruhsal sıkıntıları olan kişilerin bir psikoloğa yönlendirilmesi oldukça zordur. Psikoloğun güven telkin eden bir yapıda olması büyük önem taşır. Uzman Samsun psikolog, danışanlarının güvenini kazanmıştır. Bu sebeple, insanlar, sorunlarını rahatlıkla anlatarak çözüm bulma yoluna girerler. Bununla birlikte, kişiye özel hizmet anlayışı, danışanların bir kalıba sıkışmasını engeller. Bunu uzman psikolog, tecrübesi ve mesleki birikimiyle başarabiliyor.

  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS