Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Forma reklamını nasıl çıkarırız?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline urbano
[ eskiden buralar dutluktu ]
urbano

# 2.4.2013 22:39:21
Selam ahali formamın arkasındaki kocaman ülker yazısını sökmek istiyorum aslında çabalarken birazını da sökmeyi başardım ama hala ül^#r şeklinde bi yazı duruyor. Anlayacağınız dönülmez bi noktadayım formanın kumaşına zarar vermeden bu yazıyı nasıl sökeriz bilen var mı?

Tersten ütü basmak işe yaramadı hatta sonradan öğrendim ki bu yazıyı daha da sağlamlaştırıyormuş, bi yerde okudum kolonya olayını o da fayda etmedi, jilet ile kazıma olayı ise tam fiyasko kumaşa birazcık zarar verdim hemen vazgeçtim başka ne deneyebiliriz?
yaşamak hayatı iyi değerlendirmektir.
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 3.4.2013 02:09:52
Beyaz formaysa 90 derece iş yapar, çubukluysa da iş yapar ama renkli kısımlar için garanti veremem. (:
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS