Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Sigara
  • Sayfalar #
  • 1
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 22.3.2013 22:55:57
Bir sigara içme merakıdır aldı beni bu aralar. Aslında merak da denilemez, bugüne kadar ağzıma sürmüşlüğüm yoktur çünkü. O yaşı da çoktan geçtim. Ayrıca da dünyanın en iğrenç kokusuna sahip. Fakat o kadar sık rüyamda görmeye başladım ki sigara içtiğimi, kendimce bundan anlamlar çıkarmaya çalışıyorum artık. Bir mesaj verilmeye çalışılıyor da ben mi anlamıyorum acaba diye düşünüyorum.

Daha önceki gece gördüm benzer bir rüya. Dişim ağrıyordu sanırım, sigara içersen geçer dediler ben de hemen bir tane kapıp yaktım. Pes etmedim, boğula boğula içtim sonuna kadar. Tadı bazen çok güzel, sigara gibi değil. Bazen de aynı bildiğim kokusu gibi, rüyamda bile yeltenmemem gereken kadar gerçekçi ve iğrenç.

Hani insanın canı sıkılır morali bozulur bazen, efkarlanır bir sigara yakar. Açar arkasından da dertli bir müzik. Ne bileyim en olmadı gider birkaç kadeh bir şeyler içer. Öyle zamanlarda sığınacak bir şeyler ararız hep. Sanırım ben de sığınacak farklı bir şeyler arıyorum artık.

Anneme söylüyorum bazen, sigaraya başlayacağım diyorum. Dürüstlüğüm karşısında dili tutuyor önce bi, muhtemelen saçmaladığımı falan düşünüyor. Sonra kendine gelince bir ton laf söylüyor.
Madem içeceksin haber verme değil mi, git gizli gizli zıkkımlan dışarılarda. Niyetim olmadığı ordan belli

Keşke bu kadar iğrenç olmasaydı ve özellikle de bayanların elinde o kadar eğreti durmasaydı. Yoksa çok iyi anlaşabilirdik kendisiyle özellikle de şu aralar.

Siz ne zamandır sigara içiyorsunuz? Hangi sebepten ötürü başladınız veya berbat olduğunu düüşündüğünüz halde hiç içmek istediniz mi bu şekilde?

Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline Jean Grey
[ !? ]
Jean Grey

# 22.3.2013 23:13:22
Ben de aynen böyle dedim ama olmuyo, beceremiyorsun O yüzden deneme bence çok gereksiz
UCI
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 23.3.2013 00:23:50
13 yaşından bu yaşıma kadar sürekli içiyorum. Kaç yıldır içtiğimi söylemeyeyim ki yaşım ortaya çıkmasın. (: Özellikle son bir aydır bırakmaya çabalıyorum. İki gün önce şuurum açıkken 8 saat içmedim. Uyku hali ve oruç dışında sigara içmediğim en uzun süre. Bence bırakmalıyım.
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 23.3.2013 01:07:04
12-13 senedır ıcıyorum heralde cocuklugumdan dolayı basladım (ahh benım cocuklugum) bı kez bırakmıstım 6-7 gun bı a6 sene once fılandı oda ondan sonra hıc bırakmayı dusunmedım sabah kultablası gıbı kalksamda durmadan saglık bakanlıgının tacızıne ugrasamda sevıyorum sıgarayı
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
Offline mrrrnav
[ uykum gelsin yeter yea ]
mrrrnav

# 23.3.2013 01:34:36
ohooo bende 11 senedir içiyorum bırakmak istiyorum salla ya çok pahalı dert açmabaşına
unuttuk hepsini nuhun nefesini
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS