Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Can Bonomo
  • Sayfalar #
  • 1
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 12.2.2012 05:25:27
Can Bonomo bu sene bizi eurovision`da temsil edecek.Adele, ZAZ ve bunun gibi kaliteli isimlerle yarışacak temsilcimizin trt tarafından yem olarak öne atıldığı fikri ortaya konulsada, hiçbirşey bitmeden sonuçlanamaz.ama iyiler her zaman kazanır.taki siyasi puanlar önünü kesmezse...

ben olumlu bakıyorum..fakat ne kadar başarılı olur.kaçıncı olur.hesabı zor.. ama kalitesi altyapısı eğitimi olan bir sanatçı diyorum çünkü şarkıcıdan öte biri... ve buraya gelmeyi hakediyor.bizim bunu tanımamız bile ne kadar müzikten uzaklaştığımızın göstergesi...

beni sizin eurovision 2012 ve can bonomo ve olabilecek performansı ile alakalı düşünceleriniz nedir? sizce şansımız varmı?

Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline AlkanTufa
[ BURADA HERŞEY AYNI BE YA BAYRAK BİLE BIRAKTIĞIM YERDEYMİŞ ]
AlkanTufa

# 12.2.2012 06:52:55
Fransa adına ZAZ mı olacakmış? biras fazla kaçar bence ZAZ o yarışmaya katılmayı nasıl kabul etmişler?
Bonomoya gelince önce şarkıyı görmek lazım sonra değerlendiririz.
Offline Mikaboshi
[ ]
Mikaboshi

# 12.2.2012 10:09:26
yüksek sadakat`ın uğradığı hüsrandan sonra popüler isimlerin pek katılmak için can atmadıklarını düşünüyorum kardesim eurovision çok güzel bi tanıtım kampanyası belki türkiyede çok az kişi can bonomo`yu tanıyordu ama şu an nerdeyse büyük bi çoğunluk adamı tanıyor destekleyen var desteklemeyen var umarım yüksek sadakatın hüsranına uğramadan belli bi sıraya girse bile yeterli olur çünkü rakipleri oldukça güçlü neyse o günü bekleyip göreceğiz.
İtina ile ücretsiz Süper sc hediye edilir..
Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 13.2.2012 03:59:07
Uğur ZAZ kimin adına yarışacak haberin varmı?
Offline gs_341
gs_341

# 13.2.2012 04:34:11
fransa adına yarışacak alkan
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 13.2.2012 12:53:01
Alıntı : gs_341
fransa adına yarışacak alkan

boşu boşuna heycanlandırdın beni be toprağım
http://www.oyuncash.com/eurovision-2012-fransa-sarkisi-anggun-acho-you-and-i.html

Zaz falan katılmıo malesef
Offline gs_341
gs_341

# 15.2.2012 22:33:20
aynen toprağım iyiki düzelttin.onun gideceği konuşuluyordu.demekki değişmiş.
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 17.2.2012 02:08:46
Eurovision`da vucudunun çiplak hatlarini sergileyen bir turk kadin sarkicinin yerine, milyonlarin tanimadigi, ve adini ilk kez Eurovison`a katilacagi için duydugumuz bir erkegin katilmasini tercih ederim. Bu seçimleri hangi kriterlere gore yapiyorlarsa, bilinsin ki, adamlar hiç bir halttan anlamiyor. Adam yahudi, kazansa bile, bizim turkler buna nasil sevinecekler ! Zaten sevinilecek bir yanida yok. Adi ustunde "Eurovision".. Avrupali Gosteri.. Resmen sanat katliami. Bu tur yarismalara Baris Manço gibi degerli insanlar katilmali, yada daha çok turklukle, turk orf ve adetlerine bagli bir sahsiyet.

Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline gs_341
gs_341

# 17.2.2012 20:57:56
can bonomo zaten kimsenin tanımadığı biri fakat tipi ile değil altyapısı müziği ve sanatıyla buraya seçildi.o kadar kolay değil.biz tanıdıkça sevdik.başarılı bir sonuç çıkaracağına eminim.bu konularda haksızsın ömer.

eurovision avrupada sanat katliamı demekte yanlış ama şu var nasıl güzellik yarışmasında orda olan güzeller arasından bir kraliçe seçiliyorsa, orda olan en iyi müzik seçiliyor.daha kim bilir ülkelerin ne güzel müzisyenleri var.keşfedilememişleri hiç saymıyorum.

barış manço gibi isimlerin seçilmesi konusuna ise sonuna kadar katılıyorum.hatta türk sanat müziği olsun.yeni besteyi en iyi tsm sanatçıları yapsın.halk oylamasıyla şarkı belirlensin.ve o şova güzellik katacak bir star seçilsin.görsel anlamda zenginlikte çok önemli.ve bu isim tsm müziklerini en iyi seslendiren megastar tarkandan başkası değil...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 18.2.2012 00:29:11
şimdi can bonomoyu kimse tanımıyor diyeceksiniz aslında çoktan ünlüydü kendisi mtv dahil bir sürü müzik kanalında -dream numberone v.s.... - dönen bir reklam filmin de başrol oynuyordu hatta kampanya diyelim çünkü 3 reklam filmi var hatırlamayanlar google yazsın can bonomonun reklam filmi diye çıkıyor bence çok başarılı yani reklamlar yaratıcı
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS