Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
ÖZLEMEK...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline mahide_gozen
[ Buraya Tıklayarak Statü Yaz ]
mahide_gozen

# 24.8.2011 00:20:12
İnsan gerçekten sevdiğinde nasıl bıkarki özlemek ister?
Özlemek isteyen gerçekten severmi ki?Ondan ayrı geçirdiği saatler onu mutlu eder.
Sevmek özlemekmi?Özledikçemi sever insan?Yoksa özledikçe dahamı uzaklaşır sevdiğinden?Yabancılaşmazmı daha çok? Olmaz arkadaş,olmaz ben sevdiğimi yanımdayken de özlerim.Ellerimizin dakikalık ayrılığı bana yıl gelir.Ben böylede özlerim...

Offline ukala_prens
[ profilimi sildircem haberniz olsun!!!! ]
ukala_prens

# 24.8.2011 04:03:37
gözlerin gözlerimden bir an ayrılmasın eğer ayrılırsa o an ölmekten beter bana...
Offline mahide_gozen
[ Buraya Tıklayarak Statü Yaz ]
mahide_gozen

# 24.8.2011 22:35:45
Alıntı : ukala_prens
gözlerin gözlerimden bir an ayrılmasın eğer ayrılırsa o an ölmekten beter bana...

güzelmiş
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 25.8.2011 01:02:39
Insan sadece sahiden sevdiklerini ozler. Aslinda dunyada insanin sevdigi, dusundugu ve ozledigi insanlardan baska pekte insan yoktur.
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline MasterOnder
[ ]
MasterOnder

# 12.9.2011 10:43:34
Arıyorsa eğer gözlerini gözlerim, Bil ki sana olan sevdamdandır, yakar beni özlemin.....
MasterÖnder FıRTıNaLaR GöZYaŞLaRıMı aLıP GiTTiĞiNDe GeRiDe BıRaKTıĞı : AcıSıYDı İçİmDeKi SeNSiZLiĞiN, KeSKe FıRTıNaLaR GeRi GeLSeDe,aLıP GöTüRsE İçİmDeKi SeNSiZLiĞi. yazan: MasterÖnder.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS