Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
http://www.bennim.com/
  • Sayfalar #
  • 1
Offline JoseJulian
[ 10-8-6-4 / 11-8-6-4 / 11-9-6-4 / 11-9-7-4 / 11-9-7-5 /.... / 12-10-8-6 4 ]
JoseJulian

# 25.6.2011 03:32:47
İsminden anlayabileceğiniz gibi benim (bir tane n fazla olmuş, n = süre demekti, uzun süredir yapımı sürmekte, 2 3 yıl falan)
Başlarda amaçlanan anlayabileceğiniz gibi "Bennim olsun Benim olsun" idi. Üst panelde bir çok kategoride en sık kullandığınız sayfaları kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak istediğiniz anda ulaşabileceğiniz bir portal sunmaktı. Ama arkadaşım biraz sabırsız davrandı ve siteyi sunuma açtı. İçinde sabahları kağıt israfı yapmadan gazete okuyabilecek, istediğiniz zaman yerli ve yabancı (şimdilik sınırlı sayıda) kanaldan film ve dizi izleyebilecek, alış-veriş sitelerine (kullandığınız bilmediğiniz ne varsa) girerek kelepir ürünler yakalayacak, hatta hava durumu falan da var. Valla. Üşümeyecek ya da yanmayacaksınız
Bir hatırlatma yapmamda fayda olabilir, bu makara değil. Kullanıcı adı ve şifre henüz verilmiyor, site kullanımda olmasına rağmen daha %60`ı kadarı tamam sayılır. Ayrıca bunun finansmanı reklamı zor iş. İstekler ve kategori taleplerine açık olunup bir şikayet kutusu koydurtacağım.

INınIN! INınIN! INınIN! - INınIN! INınIN! INınINıııııın...
Offline emlcvdv
[ ]
emlcvdv

# 13.3.2014 10:44:51
domain iyiymiş
Offline BICIRBICIR
[ Ne yazsak :D ]
BICIRBICIR

# 26.11.2014 01:37:26
hala duruomu acep
herkez aynı hayatda kendini bişi sanma
Offline BLaCk58
[ Eskiden Şehzade derlerdi dfsdfaf:D ]
BLaCk58

# 4.12.2014 16:33:50
Parkda düşmüş. Facebook diye bir illet olmayaydı güzel projeler yapılabilirdi bu domaine.
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS