Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Özgü Namal Geliyooo
  • Sayfalar #
  • 1
Offline unknown
[ barbuta kafa tuttum ]
unknown

# 6.12.2007 20:16:55
Bu gece Beyaz Show’a yıldız yağacak

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Zülfü Livaneli, Jocelyn Smith, Özcan Deniz ve Özgü Namal konuk oluyor.

Hafızalardan silinmeyecek bir bölüm!Türkiye’nin en değerli bestecilerinden, yazar, yönetmen Zülfü Livaneli, Jazz ve Blues dünyasının en iyi siyahi kadın sesi, Zülfü Livaneli klasiklerini de başarıyla yorumlayan, “Aslan Kral” filminin Altın Plak’lı divası Jocelyn Smith, genç kuşağın başarılı oyuncularından Özgü Namal ve birbirinden ünlü sürpriz isimlerin konuk olacakları bu geceki “Beyaz Show” uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Programda ayrıca, canlı yayın sürprizleri ve Pikniktupe’den el değmemiş eğlenceli videolar da yer alacak. Bu hafta Beyaz Show’u sakın kaçırmayın !

Beyaz Show Networkuna Üyelik İçin

kaçtığım her korkulu rüya uyanıkken buldu beni tek uyanık ben oldum baktım yalnızdım tekrar uyudum
Offline k@nzer
[ ]
k@nzer

# 6.12.2007 20:29:02
özgü namal bizi görecekmi diye beynimden alt yazı geçiyor
YAVRU MAYMUN ANNESİNE SORAR: -ANNE BİZ NEDEN ÇİRKİNİZ? ANNESİ CEVAP VERİR: -HALİNE ŞÜKRET SEN ŞU imzayı OKUYANI BİR GÖRSEN!
Offline NaturelGS
[ Hobaleeeeeğyyy ]
NaturelGS

# 6.12.2007 21:04:30
Oouyyyyy.. Yirim onu beeenn..
Beyaz`a bile katlanırım onun için.
Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlatacakların, karşındakinin anlayacağı kadardır.
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 6.12.2007 21:17:15
Her hafta ayrı bir Beyaz Show başlığı açılmasın lütfen.
http://www.sanalcafe.sc//forum/konu_oku.asp?KonuID=1722 Bu konuya mesaj yazarak Beyaz Show konuklarını belirtebilirsiniz.
SanalCafe.com Hücum Bot
  • Sayfalar #
  • 1
Konu kilitli...
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS