Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Mükemmel Oyun] Ultimate Assassin 2
  • Sayfalar #
  • 1
Offline VaGa
[ Odi profanum vulgus et arceo... ]
VaGa

# 10.7.2009 01:46:44
http://www.hallpass.com/media/ultimate-assassin-2.html

Yön tuşları, Z ve X...

Suikastçiyiz. Mavi elemanlar korumalar... Öldürmemiz gereken adam ise yeşil renkte (öldürmek için adamın üzerine koşmak yeterli)... Mavilere hiç bulaşmayın çünkü öldüremiyorsunuz ve sizi görünce birkaç kurşun ile öldürüyorlar. Yani 1-2 kurşun isabet etse bile ölmeyip kaçma ihtimaliniz var; ancak bu sefer bütün korumalar alarm haline geçiyor. Aynı alarm durumu, yeşili öldürünce eğer korumalar kısa süre içinde cesedi bulursa da yaşanıyor.

Alarm durumu hakim olduğu sürece görev bitmiyor, geçince ise alanda bir delik açılıyor ve oraya yine mümkün olduğu kadar gizli bir şekilde girmeye çalışıyoruz.

İki tane harika özelliğimiz var:

Z`ye basınca hızlı koşuyoruz (yavaş koşmak için tekrar Z).
X`e basınca ise görünmez oluyoruz; ancak görünmezlik, hareketsiz halde durduğumuz sürece işe yarıyor. Yani "Koşarken de görünmeyeyim." falan yok. Tekrar görünür olmak için "X" veya hareket etmek yeterli...

Bu iki özellik elbette ekranın sol altında bulunan bar ile sınırlı; bu yüzden, süper özellikleri gerekmediği zaman kapatıp tekrar "şarj" etme imkanına da sahibiz. Kısa süreli saklanmalar ve geçişlerde kısa süreli koşular çok işe yarıyor.

Oynarken gerdi yahu... : )

Şu oyunu bitireyim de ilkini de bulayım.

Orion
[ Kalbinde nasılsa öyledir... ]
Orion

# 10.7.2009 02:38:42
5.Bölüme kadar geldim harbi geriyor insanı oyun yahu (:
You ate, i hate..Opps is it fake?? http://img183.imageshack.us/img183/791/imza1gr7ea7.jpg
Offline VaGa
VaGa

# 10.7.2009 02:54:57
Kaldım 17`de... Ucu ucuna yakalıyorlar. : )
Offline VaGa
VaGa

# 10.7.2009 03:07:31
Oh bitti sonunda...
Offline ShaF*cK
[ ]
ShaF*cK

# 10.7.2009 03:57:43
sprmıs yaw saol paylasım ıcın (: oyundada olsa kıralık katıl gıbı hıssettım kendımı
Things I loved before, are now for saLe...
Offline Ahmet
[ ]
Ahmet

# 10.7.2009 10:12:36
orçinalinide oynayın assasian creed mükemmel bu ayın sonlarına dogru 2nci geliyor oyunun anemm aneemmm mükemmell
Derlermişte inanmamıştım denir ya hep .. yine inanmadım
Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 10.7.2009 11:09:16
2. bölümü geçince bıraktım
gerçekten gerici
hele ki adamı kestiğimdeki vıjt sesi
Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 24.7.2009 15:04:40
ohh
Bu yazıya eklenmiş fotoğraflar:

• Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS