Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Dizi] Yaprak Dókümü
  • Sayfalar #
  • 1
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 27.11.2007 00:35:52

Malesef Avrupa Yakasi ile ayni saate gelmesinden dolayi, tercihimi Avrupa Yakasi`ndan yana yaptigimdan izleyemedim dizinin buyuk bir bolumunu.. Son sezondan beri Avrupa Yakasi nin baymasindan dolayi tercihler de degisti haliyle..
Sanki gercekten icindesin de, yasiyorlar gibi olaylari. Her birinin oyunculuklarina ayri ayri hayranim. Artik kacirmadan izliyorum.

Sizlerden de izleyenler vardir eminim

Offline AlkanTufa
[ BURADA HERŞEY AYNI BE YA BAYRAK BİLE BIRAKTIĞIM YERDEYMİŞ ]
AlkanTufa

# 27.11.2007 00:55:16
dizi cok guzel, hikaye guzel yalniz tek bir seyi bana mantiksiz gelio.
Oyle bir babadan boyle daginik bi ailenin cikmasi cok mantiksiz.
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 27.11.2007 01:01:36
baba degil, anne faktoru onemli. kizin varsa anneyle iliskiye dikkat edilmeli. eger anne "aman agzimizin tadi bozulmasin" ayagina babayi habersiz birakiyorsa, baba olanlari goremeyip,zamaninda mudahale edemiyorsa, iletisim kopuklugu vardir. e hangi sektor, hangi is, hangi kurum olursa olsun sorunlarin basi da iletisim kopuklugundan gelir.
aciklayici oldu sanirim
Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 27.11.2007 01:02:43
Alıntı : mas_mavi
belkide babanın bu kadr mükemmeliyetçiliğidir o aileyi o hale sokan...yada sokan diilde tetikleyen...eet eet çok güsel dizi bende izliorum...

dizideki mantiga gore oyle zaten mukemmeliyetci olmasi aileyi bu duruma getirio ama bence okadar mukkemelliyetci bi adamin cocuklari da okadar saf dunyadan habersiz olamaz.

Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 27.11.2007 01:06:31
Alıntı : tweety
baba degil, anne faktoru onemli. kizin varsa anneyle iliskiye dikkat edilmeli. eger anne "aman agzimizin tadi bozulmasin" ayagina babayi habersiz birakiyorsa, baba olanlari goremeyip,zamaninda mudahale edemiyorsa, iletisim kopuklugu vardir. e hangi sektor, hangi is, hangi kurum olursa olsun sorunlarin basi da iletisim kopuklugundan gelir.
aciklayici oldu sanirim

evet annenin de cok sucu var cocuklarin o duruma gelmesinde ama baba kaymakamlik yapmis bi adam ve herseyi mukkemmel yapmaya calisan biri oyle biri cocuklariyla daha ilgili olmasi lazim anne nekadar gizlerse gizlesin baba ilgilenirse herseyden haberi olur. Bu olaydaki adamin da nekadar dikkatli biri oldugunu dusunursek cocuklarinin yaptiklarini gozden kacirmasi bana mantiksiz gelen.

Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 27.11.2007 01:09:39
babanin ilgisizligiyle alakasi yok bunun pek. babalar kizlariyla cok iyi olur, ama derdini kizlar babadan once anneyle paylasir. anne bunu babaya iletir. babadan cok anne gorur cocuklarini ev icerisinde, daha yakin takip edebilirler. aksam aksama yemekte gorusmek, baba cocuk icin yeterli degil. en azindan gozlemlemek icin yeterli degil.
baba otoriter ama otoriterlik adina kizlarina baski uygulamayan bir baba. prensip sahibi, bu biraz fazlaya kacirilmis sorun da orada. kizinin nisani atmasi da babanin bu yonunden.
top annede yani
Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 27.11.2007 01:16:45
aslinda annenin de babaya solememesi babanin sucu ama
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 27.11.2007 01:25:30
babanin duydugu,ogrendigi olaylar hakkinda tepkisi sert degil ki. sert bi adam degil ozunde. o yuzden anne tamamen aile huzurunu korumak adina yaptigi ama izledigi yanlis yoldan kaynaklaniyor

Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 27.11.2007 01:39:56
sert gorunmekte hatali olan da baba yani oldugundan farkli gorunmesi yanlis.
Kizina nisan attirabilen bi baba digerlerine okadar sey yapmasina iin vermesi de mantiksiz deilmi?
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 27.11.2007 01:42:34
Ailenin tutuculuğu ve şevketin karısı bütün problemlerin nedenidir nokta
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 27.11.2007 01:42:59
baba diger kizina yasattigi seyin suclulugunu hissettiginden,digerleri ayni seyi yasamasin diye ipleri birakti elinden. yani rahatlikta yaramiyor

muaha delirtiyo o gelin beni
Offline AlkanTufa
AlkanTufa

# 27.11.2007 01:48:16
bikere oyle bi adamin oyle bi gellini kabul etmesi de tuhaf deilmi?

ki oyle bi gelini allah kimseye vermesin
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 27.11.2007 02:14:40
şevket esasında daha iyi bir kıza layık !!!! nasıl kandırmışsa şevketi şeytan valla korkulur öylelerinden :s
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline Jean Grey
[ !? ]
Jean Grey

# 1.12.2007 16:14:37
Tek takip ettiğim dizi diyebilirim... Kitabını da okumamıştım zaten
UCI
Offline Fuchsia
[ ]
Fuchsia

# 1.12.2007 16:25:23
ilk bölümünden bu yana sıkı takipçisiyim...
romanı da okumuştum çok önce bazı karakterlerde farklılık olsa da her birini çok beğeniyorum. dizi o kadar gerçekçi ki...
insan çok kötü gibi görünse de bazen yada çok ahlaksız da olsa bzen o kadar aciz kalıyor ki... o kadar masum oluyoruz ki bazen ya da bazen hırçın ahlaksız umursamazzz ama muhtacız işte hepimiz birilerine bir şeylere...
ggg ggg ggg..
Offline Fuchsia
[ ]
Fuchsia

# 1.12.2007 16:26:17
haa bi de ferhundeye bayılıyorum

ama oyuncu olarak
ggg ggg ggg..
Offline diamonsu
[ şifremi degiştiricem ama nerdenn:) ]
diamonsu

# 1.12.2007 16:29:40
harika bi kitap harika yazar harika oyuncular yaprak dökümü şimdi heycanla sinekli bakkalı bekliyorum
CarpedieM
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS