Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Dizi] Bionic Woman
  • Sayfalar #
  • 1
Offline umar225
[ some one like you ]
umar225

# 21.11.2007 01:17:53
-- Bionic Woman Tanıtım --
Jamie (Michelle Ryan) ile Will (Chris Bowers) bir akşam üzeri beraber yemek için dışarı çıkarlar. Yemek dönüşü çok büyük bir trafik kazası geçirirler. Jamie, çok kötü yaralanır. Kazadan dolayı, ayakları ve kolları kesilmiş bir gözü de kör olmuştur. Sevgilisi Will, kazada pek yara almamıştır.

Will, Wolf Creek Biyoteknoloji Araştırma Merkezi`nde çalışmaktadır. Kız arkadaşının ölümüne göz yumamaz ve hayatını kurtarmak için, onu biyonikleştirir. Kollarını, ayaklarını ve gözünü yeniden eski haline getirirler. Jamie hiç birşey olmamış gibi uyanır. Fakat erkek arkadaşı Will olayı anlatırken, bacaklarının yenilendiğini görür ve oracıkta bayılır.

Wolf Creek Biyoteknoloji Araştırma Merkezi, askeriye için çalışmaktadır. Askeriye`de çatışmada, yaralananları iyileştirme ve güçlendirmek amaçlı kurulan bu kuruluşta, sivil olarak Jamie ilktir. Daha önceleri yaratılmış biri olan, Sarah Corvuss (Katee Sackhoff) bu programdan ayrılıp, kendi başına çalışmaktadır. Sarah`i durdurabilecek güce sahip nadir kişilerden biri Jamie`dir. Jamie`yi biyonik olarak yenileyen araştırma merkezinin yöneticileri kendi yeteneklerini iyi kullanmak ve neler yapabileceğini araştırmak ve gerektiğinde kendisinden yardım alabilmeyi istemektedirler. Jamie bu teklifi kabul eder ve macera dolu ortak böylelikle başlamış olur.

alıntıdır...

umar225
Offline umar225
[ some one like you ]
umar225

# 21.11.2007 01:35:59
gösterimi türkiye de yok. ben internetten takip ediyorum. her hafta indirip izliyorum. yedinci bölümde. amerika da yayınlandıktan sonra hemen indiriyorum...
umar225
Offline umar225
[ some one like you ]
umar225

# 21.11.2007 01:36:47
ilk başta merak edip bir iki bölüm izledim. sonra sardı devam ediyorum...
umar225
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 21.11.2007 01:55:38
sımdı banalbı soru olcakama bıonıkolunca ne oluyo kıza ...tamam kollarbacaklar yenılendı sonra ... yane bıonıklık ozellıgı ne ?kertenkele gıbı bıseymı ? kopuncayenısı gelıyo ? bıraz daha acsaydın konuyu ..ızlemıs bırı olarak aydınlatsaydın bızlerı ... ben nette bunun da lınkıne rastladım da ...
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline umar225
[ some one like you ]
umar225

# 21.11.2007 02:05:38
bionic olunca kız tam bir savaş makinesine dönüyor. tam bi süper kahraman. kopunca yenisi gelmez. sen heralde heroes taki claire bennet ile karıştırdın. yenilenme özelliği yok. bi nevi güçlendirilmiş süper insan diyebiliriz....
umar225
Offline umar225
[ some one like you ]
umar225

# 25.11.2007 21:59:11
heralde izleyen fazla arkadaş yok bu diziyi...
umar225
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS