Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Zor Ölüm 3 ve 4`ü karşılaştırırsanız?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 21.11.2007 00:07:01
filmin 4. bölümü cikmis filmi begenmemisler izleyemedim ama 3. bölümüyle alakasi yok diyorlar dogrumu?.. zor ölüm 4 ü izleyen varmi öle bi aksion olamas

Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 21.11.2007 00:10:17
ıyı bı flım ...aksıyon olarak ..iyi ama ...oha be bu kadar da olmaz ....dedırten sahnelerıde yok degıl ..bi kaç kısımında adam yiyolar ...ama seyredilir ... adam aynı adam ama olaylarhep farklı we bu dedektif aslında tek kişilik bi ordu ...
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 21.11.2007 00:12:40
Alıntı : dragmon
ıyı bı flım ...aksıyon olarak ..iyi ama ...oha be bu kadar da olmaz ....dedırten sahnelerıde yok degıl ..bi kaç kısımında adam yiyolar ...ama seyredilir ...

abi adam yiyolarmi tmm izlenir ozaman huehuh yaw o zor ölüm 4 de hakkatten yuh dencek sahneler varya f35 ucagini bile koymuslar hatta adam dio abarttik galiba
Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 21.11.2007 00:24:25
hane o kadarcok sallarki karşıda ki artık yeme beni dersin abi ... adam yeme tabirini o anlamda kullandım ... ama butun zor ölüm serisi flim leri zaten aynı aksiyonda we guzeldir ben 3 u daha cok beyenmıstım ama merkez bankasındakı altınları calmak we tumsehrı hawaya ucuracak bombalar koymak daha mantıklıydıne bilim ... burda cok ucmuslar ... hele helıkopteki arabayla düşürdügü sahnede ...yok artık daha neler dedım ...seslı olarak .... ama espiriler cok komıktı cokta güldüm ...
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 21.11.2007 00:33:28
Alıntı : dragmon
hane o kadarcok sallarki karşıda ki artık yeme beni dersin abi ... adam yeme tabirini o anlamda kullandım ... ama butun zor ölüm serisi flim leri zaten aynı aksiyonda we guzeldir ben 3 u daha cok beyenmıstım ama merkez bankasındakı altınları calmak we tumsehrı hawaya ucuracak bombalar koymak daha mantıklıydıne bilim ... burda cok ucmuslar ... hele helıkopteki arabayla düşürdügü sahnede ...yok artık daha neler dedım ...seslı olarak .... ama espiriler cok komıktı cokta güldüm ...

ztn espiriler adami yariyor (çekini getiriyorm bekle )yerdegul] adamlar aşmış ama aksiyonsahneleri mantıklıydı abartı denmeyecek kadar iyiydi
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 21.11.2007 01:24:17
Başlıkları konuya uygun seçelim arkadaşlar...
SanalCafe.com Hücum Bot
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS