Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
SC de evlilik!
Offline SekeyPaye
[ ÇoK Seviyomuş,Bensi z yapamazmış Bak bak bak bak:) ]
SekeyPaye

# 12.6.2008 20:20:04
mutlu olsunlar inşş.. tanımıyorum ama sewindim..
Kim TutMu$, kİm késmİ$, kİm pİşİrmİş kİm yémİş. iLqiLenMeemmm...!!!!
Offline Liquid Cool
[ ]
Liquid Cool

# 12.6.2008 20:38:29
asddhgs sc de bu kadar saf üye olduğunu bilmiyodum

idolüm bu çift benim...darısı başımıza onlar gibi kreyzi bebeler istiyoruz zaten
Offline GrambLe
[ ... ]
GrambLe

# 12.6.2008 21:25:39
inanmıyorum..
geçen konuştum hiç bahsetmediler..
sürpriz oldu benim için..
insan, insan olsun önce..
Offline bmumcuoglu
[ ]
bmumcuoglu

# 12.6.2008 22:12:33
Artık vakti geldi sanırım. Krezy_17_m benim fake üyeliğimdir. Baktım kız düşüremiyorum bende farklı bir üyelikle kız düşürürüm dedim. Düşürdüm ama fena düştü ! Ahada evleniyom. Önce Kesersapı_17_m şeklinde üyelik almaya çalıştım fakat yönetim karşı çıktı bende o şekilde değiştirmeyi uygun gördüm. Kutlayan arkadaşlara canı yürekten teşekkürü bir borç bilirim. . .
Bye bye happiness, hello loneliness...
Offline çarpış
[ çarpış SC`yi unutamaz, SC çarpış`ını hiç unutamaz :) ]
çarpış

# 1.7.2012 14:46:03
Alıntı : bmumcuoglu
Artık vakti geldi sanırım. Krezy_17_m benim fake üyeliğimdir. Baktım kız düşüremiyorum bende farklı bir üyelikle kız düşürürüm dedim. Düşürdüm ama fena düştü ! Ahada evleniyom. Önce Kesersapı_17_m şeklinde üyelik almaya çalıştım fakat yönetim karşı çıktı bende o şekilde değiştirmeyi uygun gördüm. Kutlayan arkadaşlara canı yürekten teşekkürü bir borç bilirim. . .

Ahha haa iyiymiş, mutluluklar

var mı başka?

**Eisai To Allo Mou Miso** ---------> Den Feugo!!!
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 1.7.2012 18:06:57
Allah mesut etsin ...
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline Kemalwebnet
[ ]
Kemalwebnet

# 7.8.2012 15:20:12
Düğün oldu mu?
Offline eL-Viraj
[ isparüşlerü gettüm ]
eL-Viraj

# 7.9.2012 20:53:26
bu evliliklerden doğan erkek çocuklarımız düzenlenecek toplu sc sünneti ile sünnet ettirilmeli sn sc belediyesi. ucundan azıcık
eni vici vokke
Offline neslysh
[ Saffet <3 ]
neslysh

# 15.9.2012 20:36:44
oha 50 çift mi evlenmiş sc`den? toplam 100 kişi eder, 100 üye var mı ki kayıtlı ahahah tamam tamam taşlamayın allah mesut bahtiyar etsin
biz eskidikçe yok oluyor eskiler...
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 24.9.2012 21:13:53
yok daha neler 50 çift mi ? oldumu okadar be? evlenen çifte hayırlısı ugurlusu olsun allah bi yastıkta kocatsın :
Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline juliet_c
[ 2007 - ? ]
juliet_c

# 3.10.2012 06:13:44
Alıntı : SuicasT
yok daha neler 50 çift mi ? oldumu okadar be? evlenen çifte hayırlısı ugurlusu olsun allah bi yastıkta kocatsın :

oohoooo, karşılaştığım her üye en az 5 isim veriyor...
şu şununla evlendi,bu bununla evlendi,düğüleri oldu,çağırmadılar vs...

5 dk siteden ayrı kalıyoruz,neler olup bitiyor...

evlenenler,evlenecek olanlar,evlenmek isteyenler ömür boyu mutlu olsunlar...

darısı da bizlerin başına diyorum artık,hani olur da bi insan evladı! çıkarsa karşımıza...
hani belki şerefli olan birisi vardır...

hadi hepnizi
Yalnız kaldıysan,kalkıp pencerenden bir bak,sus yeter! seninim artık,yüreğim yandı,beni de yaktı...
Offline heartache00
[ ]
heartache00

# 4.10.2012 00:43:58
direkten dönenler sayılıyomu
Offline SenTurK.@
[ .. ]
SenTurK.@

# 6.10.2012 23:19:58
niye kendileri burada yorum yazmamış! ))) Mutluluklar. hep kızlar mı evde kalır cixx kalmaz erkeklerde kalır ))
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 13.11.2012 05:03:02
hey gidi hey
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline mrrrnav
[ uykum gelsin yeter yea ]
mrrrnav

# 21.3.2013 19:57:13
boşanmışlar diyolar doğru mu?
unuttuk hepsini nuhun nefesini
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS