Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Sizinle paylaşmak istedim, forum istatistikleri
Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 8.12.2009 23:40:42
bu konuyla alakasız mesajlaş temizlendi

konuya kaldığı yerden devam

yek_the_best & dragmon : lütfen aranızdaki şeyleri özelden çözüverin
yek_the_best : forum ile ilgili bir şikayetin varsa, özelden yazabilirsin bana

Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 8.12.2009 23:42:41
Offline selocan
[ Adios... ]
selocan

# 9.12.2009 00:12:05
İyiki vardın Off Topic Ama şimdi yoksun yoksan bende yokum ...
Kazı Aklına 54 PlAkası Dinle GeLiYOr ArKaSı AdaPaZaRı UlAn BuraSı Yok Bu ŞeHRiN PerDE ArKaSı...
Offline seqma
[ bana bir şeyler anlat canım çok sıkılıyor... ]
seqma

# 11.12.2009 21:28:22
ben eskiden cok giriyordum şimdi giriyorum ama ara ara cok sacma gelicek belkide ama sitenin degişmesini hiç sevmedim alısamadımda
sence...
Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 13.12.2009 17:52:21
bende kendi adıma cevaplayayım ben onceden gunde en az 3 şiir yazardım artık ayda yılda bir

bide kışın daha ıyı oluyo yanı hareketlı emınım artacaktır
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
Offline Big East
[ Mustafa KESER`in askerleriyiz... . ]
Big East

# 17.12.2009 01:38:40
eskiden kadro çok sağlamdı yakındı geyik boldu tartışma boldu..
"Kızımın iffeti batmakta rezilin gözüne, acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne." M.Akif
Offline MasterOnder
[ ]
MasterOnder

# 21.12.2009 16:03:40
Hayatı renklendirmek yerine saplantılar icinde kaldıgımızdandır belkide hep aynı icerikli konulardan ve aynı renklerden olabilir Ben hayatın mavisinde kosarken yesilde gecmenin mutlulugunu yasıyorssam sen neden hala kırmızıda durma niyetindesin=)) Tabi kırmızıda olacak hayatında yeri geldiginde duracaksın ancak kosmalı hür oldugunu hissetmeli insan secnekler bulmalı ve farlı alternatifler ilgi cekecek =)))))
MasterÖnder FıRTıNaLaR GöZYaŞLaRıMı aLıP GiTTiĞiNDe GeRiDe BıRaKTıĞı : AcıSıYDı İçİmDeKi SeNSiZLiĞiN, KeSKe FıRTıNaLaR GeRi GeLSeDe,aLıP GöTüRsE İçİmDeKi SeNSiZLiĞi. yazan: MasterÖnder.
Offline Jack
[ ]
Jack

# 22.12.2009 15:43:49
Alıntı : kimi

bu sitenin bana göre en büyük eksiği davetiye sistemini iyi kullanamaması.Az ve kaliteli üye kitlesi tercih edilmeliydi bence.
Birde insanlar çok fazla iç-içe olunca ,çok fazla buluşunca keyfi kaçtıgına inanıyorum.


Katılmakla birlikte lezzette bir farklılık var. Eskiden ki baya eskiden oldu siteyi ciddi anlamda eğlence amaçlı kullanıyorduk farklıydı.
Tanıdığım üyelerden nerdeyse hepsi tatillerde kalkar siteyi açar dışarı çıkmayacaksa ertesi sabaha kadar açık dururdu farklı bir tadı vardı.
Kendi adıma onu bulamıyorum artık.
Değişimden sonra açtığım nadir konulardan birinde burası benim için mabet gibi günah çıkartmak için kullandığım tek yer olduğunu belirtmiştim insanlarda özel bi yeri var "idi" fikir kısmına geri dönersek kimi den alıntı güzel bi örnek.
Ha bide Deligulsah19 u bulsunlar getirsinler neler olur neler o hala kalbimizde yaşıyor


Editlemekten canım çıktı. Son bi edit olsun "Big East" iyi demiş miş mış mışmışta mişmiş
Ben Aslında İyi Kalpliyim
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 24.12.2009 12:24:25
Online 60 kişi görünüyor, forumda yazı yazan 6-7 kişi .... diğerleri ne yapıyor hala bulamadım. Yeni üyelerden biri olarak dikkatimi çeken online olupta yazmayanlar. Birde Yönetimden kimse foruma katılmıyor. Katılsabile çok az. sonıçta ayrı gayrı yok. bir bütünse herkes foruma yazmalı derim. Paylaşımcı olun, sizin bildiğiniz veya ögrendiğiniz birşeyler hiç yokmu kardeşim diyesim var ama demiycem
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 24.12.2009 13:36:56
gerçi belki millet yeşil ışık seviyor. yanında yeşil ışık oluyor..yinede Fikir paylaşımı çok düşük.
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 29.12.2009 01:39:55
Arkadaslar, bilirsiniz sebzeler pisince yenilir, ama bazen insan onlari çigde mideye goturebiliyor. Ornegin ben, çig lahana ( beyaz yada mor ), çig ispanak, çig patates ve adini su anda hatirlayamadigim ama kelem tadi olan beyaz bir sebzeyi çok severim. Sari ve sulu patatesin uzerine tuz ekleyince acayip guzel oluyor. ( Uyuyuy ( Cengiz ve Kirli )). Fakat, patatesin guzel olmasi sart, sasimsi olmayacak.
Peki siz hangi sebzeleri çig seviyorsunuz?
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 4.1.2010 12:57:18
ideolojik çatışmalar tabii kide olacak. sen ben o dışarıda farklı düşünenlere kulağımızı tıkayabiliriz ama burada bunu yapmayacağız, daha geniş düşüneceğiz, daha açık olacağız. zaten hep "ötekini" dinlemediğimiz için kaybediyoruz, işte onu burada yapmayacağız. vizyonumuzu biraz geniş tutalım ki insan olmanın hakkını verelim öyle değil mi. bunu burada başarırsak dışarıda da başarabiliriz, işte o zaman yaşanılası bir dünya olur burası.
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 4.1.2010 13:07:59
valla ben olayın teknik yönüne bakıyorum.. şuana kadar bir sürü sorun ve karmaşa oldu sitede.. çoğu halledildi ve/veya halledilmedi eyvallah.. şuan itibariyle gördüğüm en büyük sorunun yapılan bir uygulamanın haberdar edilmesi ve/veya edilmemesi.. çoğu uygulamanın çok büyük zorluk çekilmesi nedeniyle yapılıp yapılmaması elbette hepimizi üzüyor ( aslında sizi bilmiyorum ).. neyse efendim.. önce sitenin iç dünyasına inmek en güzel şey diye düşünüyorum.. nedir bu iç dünyası tanımı.. aynen; çalışma düzeni ve mantıklı çalışabilmesi.. üyeleri söylemedim çünkü onlar gelip geçici bir türden yer teşkil ettiği için yüzeyseller bana göre.. belkide kıçımı yırtıyorum halen daha iyi çalışsın iyi çalışsın diye, haberdar edilme sistemi doğru çalışsın, birisinin fotosunu başkasının fotosuna etiketlediğimiz de anında haberdar edilmeli diğer üyeler.. aynı zamanda etiket kaldırıldığında da tam tersi olarak anında haberdar edilmemeli.. umarım derdimi yöneticiler başkanlar hatta ve hatta napolyon bile duymuştur.. bu olayın espri tarafı tabii ki ama işte el pençe divan durumlarında olmakta bazen böyle ortaya çıkarılması gereken bazı şeyleri söylememize neden oluyor.. ve ve ve bir ricam daha olacak bu yazımı okuyan insan beni buraya etiketler ise çok memnun olurum.. arkadaşım değilse o zaman özel mesaj falan yazsın ki hiç değilse ilgi ve alakayı görüyor muyum? gibi bir endişe içinde olmam.. saygılar sevgiler kıvanç..
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 5.1.2010 22:17:16
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir,konu kaldığı yerden devam edebilir..
SanalCafe.com Hücum Bot
Offline zvezda
[ hey allam süperinede sc sinede haftada bir süper sc mi yenilenir? ]
zvezda

# 5.1.2010 23:32:41
baskası tarafından bilmiyorum yazıldımı okuyamadım tüm konuya olan cvpları . benim düşüncem sc nin yeni formatının forum sitesi olmaktan cok arkadaşlık sitelerine benzetilmesidir. eskiden ana sayfada koskoca forum haberlerini görürdük şimdi kim ne yapmışı görüyoruz. ve forumlar eskisi gibi denetlenmiyor.
звезда--SLADKO FEYA
Offline biscuit
[ ]
biscuit

# 6.1.2010 22:43:07
Madem konu acilmis bende fikrimi beyan edeyim ... yazacaklarim benim disaridan gozlemimdir, uzun suredir aktif bir katilimci degilim beni bir cok kisi de bilmiyordur sitede. Efendim ben sanalcafe’ye 2004’ten beri uyeyim. Beni forum dunyasina isitan da sanalcafe olmustur. Internette hic bir siteye mesaj atmayan ben forum yazarligina muptela oldum. O zamandan beri cesitli forumlarda yazdim, iki farkli forumda adminlik ve modluk yaptim. Forumlarda yazmayi seviyorum cunku fikirleri dile getirmenin ve bilgi alisverisinde bulunmanin cok etkili araclari bunlar. Bir anlamda yayin organidir forumlar, kanunen de oyle kabul edilir. Diger yandan facebook bir yayin organi olarak dusunulmez. Arkadaslik sitesi ve forum cok farkli seyler, sanalcafe ikisini bir araya getirmeye calisti cok emek harcanmasina ragmen ikisini birden yasatmak mumkun olmamis. Sanalcafe de secimini arkadaslik sitesi olmaktan yana kullaninca forumun bagimlilari da yavas yavas yok oldu.

Ozellikle bu sisteme gecildiginde benim izlenimim sanalcafenin artik forum isiyle ugrasmayacagi olmustu. Siteye bu kadar emek verilmesine ragmen forum moderatorlerinin siteye bile ugramayan kisiler olarak birakilmasi bunun gostergesi idi. Neden sitenin bir kismina devamli yatirim yapip diger kismi basibos birakilsin? Acikcasi ben forumun yavas yavas kaldiralacagini dusunmustum.
Insanlar yaslari buyuyunce de uzaklasiyor tabi ki…. Ama asil problem yerlerini dolduracak yeni kaliteli yazarlarin bulunmamasi. Arkadaslik sitelerine genellikle manita bulmak icin gelir insanlar, neden foruma yazmakla ugrassinlar. … bunu beklemek yanlis.
Oneri sorulmus, oncelikle yeni moderatorler atanmali ama bunun icin bir calisma zaten var sanirim… Ikinci olarak forumu canli tutmak forum moderatorunun sorumluluklari arasinda olmali. Mesela, acik meydanda yeni konu acilmiyorsa moderator konular acmali, hadi bunu tartisalim bunu konusalim seklinde. Bu konular kose yazarlarindan copy-paste olmamali, orjinal yazilar olmali. Asil yazar siteye uye olan ve muhatap alinip elestirilebilecek bir kisi degilse pek kimse fikir beyan etmez. Acik meydanda genel politikadan uluslararasi meselelere, dinden felsefeye, teknolojiden evrime kadar genis yelpazede tartismalar ve bilgilendirmeler olmali aksi taktirde site cok yavan ve yuzeysel kalir ki oyle de olmus. Acik meydanin disinda, mesela sinema forumunda bir filmin detayli ve karsilastimali analizini cok az goruyoruz. Eger bu forumun modu emek verip detayli film yorumlari hazirlasa ve gelen cevaplari bos/dolu sekline filtrelese zaman icinde kullanicilar daha ozenli dusunup tasinip cevaplar vermeye baslayacaktir. Benzeri bir durum edebiyat forumu icin de gecerli.

"Uyuyan bir milleti uyandirmak mumkundur. Ama uyur gibi yapan bir millet icin yapilacak bir sey yoktur." Gandhi
Offline biscuit
[ ]
biscuit

# 7.1.2010 16:49:58
yahu devami vardi bu yazinin yayinlanmamis ... neden?.. derken farkettim ki sınır var. Aklima geldigi kadariyla ekleyecegim:

Bu yukarida bahsettigim aktif moderasyonun yoklugunda uyeler de ugrasip ozenli mesajlar atmayi gerekli gormedigi gibi, foruma ugramak ta istemeyeceklerdir cunku genellikle bos bos konusulmaktadir forumda.

Yani kisaca, sorun foruma az mesaj atilmasi degil forumlarin duzgun yonetilmemesi. Az mesaj bir sonuc sadece. Uyeleri forumlara cekebilmek icin forumlarin kaliteli ve aydinlatici hale getirilmesi gerekir. Hedef alinan yas/egitim grubu bilgiye ve kulture actir, sanalcafe su anki haliyle bunu saglayamiyor. Sitenin yeni duzeni elbette forumun yavaslamasi icin bariz bir sebep, ama hem forumu hem arkadaslik sitesi olma ozelligini bir arada yasatmak mumkun olabilirdi, eger forumlar iyi yonetilmesi saglansaydi… Mevcut moderatorler de ustune alinmasin cunku bu en bastan gelen bir motivasyon ve cizgi/kural belirleme problemidir… Iyi moderasyon talep edilmedikce ve taktir edilmedikce olmaz cunku herkesin vakti degerlidir.

Uzun lafin kisasi, moderasyon kadrosu gozden gecirilip bu isi ciddiye alan ve her gun girip emek verebilecek, yeni konular acacak, orjinal yazilarla forumu zenginlestirecek, mesajlari kalitesine gore dikkatli bir sekilde filtreleyecek modlarin secilmesi gerekir. Her forumun modu farkli olmali ve uyeler modun kim oldugunu bilmeli. Belki resimin altina forum moderatoru yazarak belki baska sekilde….Bu ikili satasmalari azaltir. Modlar mesaj silebilmeli ve uyelere uyari verebilmeli. Sitenin geliri varmi yokmu bilmiyorum ama modlara hediyeler dusunulebilir; her ay bir sinema bileti, ne bileyim penguen aboneligi gibi ufak tefek seyler…. verdikleri emegi yonetimin taktir ettigini gostermek icin. Ayrica modlarin konu hakkinda ne kadar bilgili oldugu ve ne kadar vakit ayirabilecegi ilk sirada olmali… Son olarak, buraya kadar okuyup merak eden varsa bunlari belirtmemin sebebi mod olmak istemem degil zaten aday da olmadim.

Efendim dedigim gibi bu benim disaridan gozlemim… forumlarda gordugum bariz bir problem moderasyon sorunuydu ve yukarida bunu dile getirdim. Aktif olmadigim icin bilmedigim ve farketmedigim yuzlerce sey vardir eminim ama diger mesajlarda detayli bir sekilde tartisilmis bir cok nokta.

Herkese iyi seneler, sevgiler, saygilar…
"Uyuyan bir milleti uyandirmak mumkundur. Ama uyur gibi yapan bir millet icin yapilacak bir sey yoktur." Gandhi
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 7.1.2010 17:06:48
Bence sorun katılımın az olması..yine forum 10-15 kişinin katılımıyla canlanıyor...Beğeniliyor beğenilmiyor yazılar o ayrı..
bende diyorum kii..beğenmiyorsanız 70 online arkadaş sadece 15 kişi katılıp ve herkes elinden geleni yapıyorsa.. birde beğenilmiyorsaa.. sorun üye olupta... arasıra buraya gelip ahkam kesen veya hiç foruma yazmayan , engin fikirlerini paylaşmayan arkadaşlarda...Madem daha kültürlü diyorsunuz ..hadi buyrun yazın..bizlerde ögrenelim veya bizde bildiklerimizi üstine ekleyelim...
Bir sorun daha var..kız-erkek arkadaşlığı muhabbeti..örnek..yeni bir arakadaş geliyor..forma güzel güzel yazarken yok oluyor.. sonra bir duyuyorsun..yazmıyor ...arakadaş bulmuş ..ikiside yazmıyor.. foruma yazmanın nesi kötü..veya ne olabilir..iki taraf birbirine güvenmiyorsa..nasıl bir başlangıç ..sevgi mevzusu.....
Acaba yanlış sitedemiyiz.... Burda bilgi arkadaşlık, dostluk, muhabbet, şaka , espri olmalıydı.... Kız -erkek arkadaşı (flört..vs..) ile ilgili dünya kadar site var. (işi gücü okulu olupta, yazamayanları tenzih ediyorum) ...

SC`nin başlangıcı anladığım kadarıyla (yeni üye olarak) bilgi paylaşımı, ve dostluk üzerine kurulmuş...şimdi mecburen 10-15 kişi yazınca olay tabii bzen chat gibi oluyor...napalım..sürekli konu üretecek durum yok..İnternet haberleri ve diğer bilgiler yazılsın..Bence şu flörttümsün yazamazsın olayını geçin..
selam veriyorsun veya arkadaşım diyorsun ..ayy erkek arkadaşımm..tövbee..kızım foruma yazıyorsun... bende ..bendeki bilgiyi ekliyorum...gizlimi.. gene cozutucamm..bence SC`nin ilk doğuşundaki SLOGAN ne ise... eskilerin, kurulmasında ve büyümesinde emek verenlerin, SC sizin cocugunuz gibi .. onu hatırlayıp canlandırmalı...Bazı arkadaşlar arasıra gelip ahkam kesmeyin.. foruma katılın..Sürekli problem şu demek kolay..birde problemi çözüp veya çözmeye çalışarak gelin forma katılımcı olun...
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline omerozde
[ sanalcafe yi 2 yıl geçmesine rağmen halen daha tanımaya çalışıyorum:D ]
omerozde

# 7.1.2010 21:18:26
şahsen ben eskiden sc ye hergün kesinlikle iki üç saatimi ayırırdım, ve de çok güzel bulurdum konuları aktivitelerini felan... insan aktivite olsun eğlennce olsun bu tip organizasyonları gördükçe katılası geliyor sizlerle eğlenesi felan geliyor benimde böyle düşüncelerim olmuştu başlarda o yüzden çok hoşuma gidiyordu bu SC ama sonradan oturdğum şehirden(ISParta) ötürü veya bölgeden ötürü bu aktivitelere katılamayacağımı giremeyeceğimi eğleneceğimi sizlerle anladığım zaman Sc den soğumaya başladım açıkçası ve dediğim gibi eskiden günümün akşamları iki üç saati Sc de geçerken şu anda Haftada toplasan 2 saat anca yapar bence asıl sorun biraz tanıma arkadaşlık eğlence falan aktivite olaylarını ankara istanbul dışındaki illerde de organize edilmesi kanaatindeyim. çünkü benim mesela o şehirlere gidebilme imkanım olamıyor, bu şekilde işte organizasyonlar iki şehirin dışına çıkıp ülke geneline yayılması öngörüsündeyim....
bir de bu süper sc olaylarını normal üyelik olaylarını kaldırırsanız sevinirm. çünkü birisi ile foruum da sürekli karşılıklı oyun oynuyorsun arkadaş olarak eklemek istiyorsun karşına direk arkadaşlık isteği gönderemezsin yazıyor çünkü normal üyelikte fazla arakadş ekleyememizden...
NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA FIRLASAM ELİNDE OFSAYT BAYRAĞIYLA BEKLİYOR HAYAT...
Offline GoGoBaBa
[ Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür... ]
GoGoBaBa

# 11.1.2010 09:53:51
Yazdığım haberler bazen gününde okunsa çok daha iyi ama bazen 3-5 gün edityör tarafından onaylanmadığı oluyor. Şu anda o kadar çok haber biriktiki. Mesela yarın dolu yağacak, sis olacak, yıldırımlar çakacak, hortum bekleniyor haberi 3-4 gün sonra yayınlanınca kıymeti kalırmı ki ?

en son 7.ocak , 5 gündür yolladığım ve onay bekleyen haberler var demektir bu.

son haberler:
Neler Oluyor
* 0701 Bu telsiz anonsları kırıp geçiriyor!
* 0601 Avatarın gecemedeği film
* 0601 04.01.2010 Bayrak Sonuçları
* 0601 Edepsiz tatlılar ahlaklı olacak
* 0601 Ünlülerin eğitim durumu.
* 0601 Total Film tüm zamanların en iyi 150 oyunculuk performansını seçti...
* 0601 İstanbul Film Festivali, 1 Şubat’a kadar Türk filmlerini bekliyo
* 0601 Venedik’ten John Woo`ya `Öm
"BİLGİ, Sevgi ve Mutluluk PAYLAŞTIKÇA ARTAR"
Offline ToraManyak
[ 1907 ]
ToraManyak

# 11.1.2010 19:18:01
Bence forum kullanımı şu yüzden azaldı.
Eskiden sağ tarafta bariz bir şekilde forumun kullanıldığı belli oluyordu fakat yine de benim gözlemim kadarıyla eskiden yazarlık yaptığım yerlerdeki kadar çok değildi.
Anasayfa da altta bir yerde son güncel forumlar olmalı.
Mesela örnek resimde olduğu gibi göz önünde olmalı.
Bu arada sayfanın tamamını bilerek almadım reklam belirtici resim koymak istemedim.

Bak şarabımda daha bitmedi. Kendisiyle uzun yıllar süren seviyeli bi ilişkimiz var.. Ben ona para harcıyorum o benim başımı döndürüyo Eee ne farkı kaldı kadınlardan ? Çaak.
Offline BABASCARFACE
[ Hep yenilikten yana oluruz ama eskilerin yerini hi ]
BABASCARFACE

# 12.1.2010 00:19:06
Alıntı : GoGoBaBa
Yazdığım haberler bazen gününde okunsa çok daha iyi ama bazen 3-5 gün edityör tarafından onaylanmadığı oluyor. Şu anda o kadar çok haber biriktiki. Mesela yarın dolu yağacak, sis olacak, yıldırımlar çakacak, hortum bekleniyor haberi 3-4 gün sonra yayınlanınca kıymeti kalırmı ki ?

en son 7.ocak , 5 gündür yolladığım ve onay bekleyen haberler var demektir bu.

son haberler:
Neler Oluyor
* 0701 Bu telsiz anonsları kırıp geçiriyor!
* 0601 Avatarın gecemedeği film
* 0601 04.01.2010 Bayrak Sonuçları
* 0601 Edepsiz tatlılar ahlaklı olacak
* 0601 Ünlülerin eğitim durumu.
* 0601 Total Film tüm zamanların en iyi 150 oyunculuk performansını seçti...
* 0601 İstanbul Film Festivali, 1 Şubat’a kadar Türk filmlerini bekliyo
* 0601 Venedik’ten John Woo`ya `Öm


ben bugün akşam üzeri 18:00 sularında haber ekledim halen onay bekliyorum bakalım ne zaman onay verecekler
İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline BABASCARFACE
[ Hep yenilikten yana oluruz ama eskilerin yerini hi ]
BABASCARFACE

# 13.1.2010 14:57:02
yönetime 2 konuda soru soruyorum müsadenizle
1. dün gecede dahil birçok gece saat 02:00 05:00 arasında sc`ye baglantı sorunu oluyor
2. sc`ye 2005-2006 yılında üye olmuş hiç resim eklemeyen bayragı kapmayan arkadaşı olmayan konuya cvp vermeyen üyeler var üstelik bunlar süper sc görünüyor hatta bazıları 2006 yılından beri heralde 24 saat online ki ne zaman baksak online olanların listesine bazıları hiç deişmiyor adamlar 4 yıldır pc açık bırakmış gitmiş.
bu konuda yönetimden cevap bekliyorum dün gece bayrak yarışında en az 2-3 saat giremediğimiz için kaybımız oldu.
İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 13.1.2010 17:45:16
Alıntı : BABASCARFACE
yönetime 2 konuda soru soruyorum müsadenizle
1. dün gecede dahil birçok gece saat 02:00 05:00 arasında sc`ye baglantı sorunu oluyor
2. sc`ye 2005-2006 yılında üye olmuş hiç resim eklemeyen bayragı kapmayan arkadaşı olmayan konuya cvp vermeyen üyeler var üstelik bunlar süper sc görünüyor hatta bazıları 2006 yılından beri heralde 24 saat online ki ne zaman baksak online olanların listesine bazıları hiç deişmiyor adamlar 4 yıldır pc açık bırakmış gitmiş.
bu konuda yönetimden cevap bekliyorum dün gece bayrak yarışında en az 2-3 saat giremediğimiz için kaybımız oldu.


Kesinlikle Katılıyorum BABASCARFACE `e :/
Offline BABASCARFACE
[ Hep yenilikten yana oluruz ama eskilerin yerini hi ]
BABASCARFACE

# 14.1.2010 21:17:29
Alıntı : R3DK1T
Alıntı : BABASCARFACE
yönetime 2 konuda soru soruyorum müsadenizle
1. dün gecede dahil birçok gece saat 02:00 05:00 arasında sc`ye baglantı sorunu oluyor
2. sc`ye 2005-2006 yılında üye olmuş hiç resim eklemeyen bayragı kapmayan arkadaşı olmayan konuya cvp vermeyen üyeler var üstelik bunlar süper sc görünüyor hatta bazıları 2006 yılından beri heralde 24 saat online ki ne zaman baksak online olanların listesine bazıları hiç deişmiyor adamlar 4 yıldır pc açık bırakmış gitmiş.
bu konuda yönetimden cevap bekliyorum dün gece bayrak yarışında en az 2-3 saat giremediğimiz için kaybımız oldu.


Kesinlikle Katılıyorum BABASCARFACE `e :/

yönetici arklar biraz yogun sanırsam

İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS