Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Severek ayrilanlar
Offline gkhn54gkhn
[ Tek aşk BeşiktAŞK!!! ]
gkhn54gkhn

# 25.6.2012 16:30:22
seviyorsan sevginin arkasında duracan arkadaş. mucadele edecen yerı gelırse savasacan herkesle. Anlatmasın bana kımse sevıyordumda ayrılmak zorunda kaldım. sevsen ayrıl-a-mazsın.. cunku sevgi basit bir terim değil sadece. tabı onemlı olan karsındakı kısının bu sevgıyı haketmesı. benım hayatım kaydı sevgımın arkasında da durdum herkesı karsıma aldım da noldu olan bana oldu.. o yuzden sevgı emek ıster. en onemlısı YÜREK ister. yoksa yuregın oyalamayacaksın kımseyı arkadaş..

Hayat.. Kadere inat.. Seni sil baştan yaşayacağım.. Ahdım olsun...
Offline HSY
[ 1049 gün sonra sc ye giriş ]
HSY

# 6.8.2012 12:59:42
aşk hayatınıza bir kere girer girdiği gibide çıkar anlamazsın...hayatım boyunca aşkı dolu dolu yaşayıp sonunu getirebilen bir çifte rastlamadım..çocuklugun gençliğin verdiği bir hevesle çıkıyo karşına ve seviyosun ya sonrası...araya menfaatler giriyo ve sonrası malum sonuç ayrılık..siz siz olun sevmeyin gaddar olun asi olun ve yaşınız geldiğinde evlenilecek kişi bulup basın nikahı evlenin...bu işler iki kişinin kaçamak göçemek yapacağı işler değildir...aşk dediğin iki dudak arasında başlar yatakta son bulur..
Offline junior_shaitan
[ Dünya’nın en büyük yüküdür; Aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak ]
junior_shaitan

# 8.4.2013 14:20:03
severek ayrılmak saçma, çünkü eger seviyorsanız ayrılmazsınız. ama ayrılıyosanız her şeyi göze alacak kadar sevmemişsinizdir..
BANA SALDIRACAK GÜCÜ OLAN HERKESE GÜCÜM YETER !
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS