Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Özür dileriz.
  • Sayfalar #
  • 1
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 31.7.2015 14:56:25
22 yaşındaki #AysunAltay Öz abisinin tecavüzüne uğradı, dayanamadı, sevgilisinin silahı ile hayatına son verdi.

Bu ulkede kadın olmanin bedelini en acı sekilde ödedin
Özür Dileriz kardeşim
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline HIPHOPotam
[ ]
HIPHOPotam

# 3.8.2015 05:50:54
gs, senin bireyselinde demiyorum genel söylüyorum bireysel olarak üzerine alınma ama genel olarak isteyen istediği yere sokabilir bu sözleri !
özür dilemeye gerek yok!... olan olunca özür dilesen ne fayda

kaç tacizi önleyeceğim diye sayısız defa dayak yedim, dayak attım...
hipo agresif ya! amına koyim adımız çıkmış =)

taciz görünce müdahale etmeyen, taciz durumunu duyduktan sonra geçmişte bile olsa hesabını sormayan özür dilese de farketmez!.. Türkiye`de yaşıyorsunuz, illa ki etrafınızda taciz mağduru olmuş biri vardır, bunlardan illa ki bir tane olay size yansımıştır. gidip olay çıkartmadığınız, rezalet çıkartmadığınız sürece bu böyle sürüp gider.

kaç kişinin iş yerinde pislik çıkardım!.. birinde haksız olsam adam beni iş yerinde darptan dava eder hayatımı bitirirdi, kaç kişinin evine gidip anasına kardeşine rezil ettim...

birini yapmaya cesareti olmayan adam özür dilemesin.
taciz varsa sebebi taciz eden değil. taciz eden suçlu bile değil. adam o hastalıklı kafanın içine doğuyor. suçlu olan tacizcinin korkmadığı bu çevreyi sağlayanlardır arkadaş...

benim yakın çevremde kimse tacize uğramıyor ! sebebi basit... adamı anasına karısına kızına iş arkadaşına rezil ederim, yetmez döverim, akıllanmaz da bi ters tavır görürsem bi daha işinden gücünden ederim!..

tacizci korkmuyor! neden? taciz etmeyenler hesap sormaktan korktukları için...


eski hareketli zamanı olsa buraların birileri çıkıp " bu böyle zorbalıkla olmaz ki" diye çıtı pıtı yorum yapacak!... be kafasını siktiğim, sistemin yetersiz kaldığı yerde halk devreye girmediği için bunlar oluyor... ne olacak ? 2 feminist örgüt daha çıkacak bör bör bağıracak!!.. be amına kodumun beyin özürlüler. attığın slogan seni korumaz. aldığın eğitim seni korur. kaç kadına savunma sanatı eğitimi verdiniz lan? kaç kişiyi kendini fiziken savunacak yetkinliğe taşıdınız?? ... daha çok su götürür bu muhabbet.


şu kadarını söyleyim. sokağa çıkıp slogan atanında, tacizciye saldırıp dövmeyenin de,
bir memlekette küçük adamların büyük gölgesi varsa o memleketin de anasını avradını yedi ceddini saygı ve hürrmetle sikiyorum.
yokluğum türk varlığına armağan olsun.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS